TancaAquest lloc web fa ús de cookies de tercers per tal d'obtenir informació estadística sobre la navegació. Si continueu navegant, considerarem que n'accepteu l'ús. Podeu obtenir més informació, així com saber com canviar-ne la configuració consultant la nostra política de cookies.
107.3 FM

Ràdio Banyoles

Dimecres 28 de juny del 2017

ARA FEM!

escolta-ho en directe

Connexió amb Catalunya Informació

PLAY

Programació

Aquesta setmana a ràdio Banyoles

Programació per setmanes de Ràdio Banyoles


SETMANA del 10 al 16 d'Abril « setmana anterior  |  setmana següent »



  DILLUNS 10 DIMARTS 11 DIMECRES 12 DIJOUS 13 DIVENDRES 14 DISSABTE 15 DIUMENGE 16
09:00      
10:00

10:00

Servei de Notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de Notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de Notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de Notícies

10:10

Musical Express

     
11:00

11:30

Servei de Notícies Matí

11:37

Phi (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de Notícies Matí

11:37

El baixant de plaça (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de Notícies Matí

11:37

L'hora del pati (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de Notícies Matí

11:37

BAND a PART (REPOSICIÓ)

     
12:00

12:30

L'altra cara de la música (REPOSICIÓ)

12:30

La gent del bar (REPOSICIÓ)

12:30

So de calaix (REPOSICIÓ)

12:30

Ràdio Palangana (REPOSICIÓ)

     
13:00

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

     
14:00      
15:00      
16:00      
17:00

17:00

Servei de Notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de Notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de Notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de Notícies Tarda

17:07

Musical Express

     
18:00

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

     
19:00

19:00

Matí de ressaka (REPOSICIÓ)

19:00

Pantalla desplegable (REPOSICIÓ)

19:00

Primeres impressions (REPOSICIÓ)

19:00

Arkanus (REPOSICIÓ)

     
20:00

20:00

L'hora del pati

20:00

Arkanus

20:00

Sopa d'estrelles

20:00

La puta Ramona

     
21:00

21:00

La gent del bar

21:00

So de calaix

21:00

BAND a PART

21:00

Planeta divers

     
22:00

22:00

Informatiu nit

22:00

Informatiu nit

22:00

Informatiu nit

22:00

Informatiu nit

     
23:00      

Programes

Programes que queden per emetre

Diumenges de 13:00 a 14:00 i dilluns de 12:30 a 13:30 (reposició)

Diumenges de 12:00 a 13:00 i divendres de 12:30 a 13:30 (reposició)

Últim dissabte de mes a les 10:00h