TancaAquest lloc web fa ús de cookies de tercers per tal d'obtenir informació estadística sobre la navegació. Si continueu navegant, considerarem que n'accepteu l'ús. Podeu obtenir més informació, així com saber com canviar-ne la configuració consultant la nostra política de cookies.
107.3 FM

Ràdio Banyoles

Divendres 19 de gener del 2018

ARA FEM!

escolta-ho en directe

Planeta divers

i després...12:30 "Sopa d'estrelles"/ properes notícies 13:30 "Informatiu del migdia"

PLAY
Hora inicial
11:37

Hora final
12:30

Programació

Aquesta setmana a ràdio Banyoles

Programació per setmanes de Ràdio Banyoles


SETMANA del 01 al 07 de Gener « setmana anterior  |  setmana següent »



  DILLUNS 01 DIMARTS 02 DIMECRES 03 DIJOUS 04 DIVENDRES 05 DISSABTE 06 DIUMENGE 07
09:00      
10:00  

10:00

Servei de notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de notícies

10:10

Musical Express

10:00

Servei de notícies

10:10

Musical Express

   
11:00  

11:30

Servei de notícies Matí

11:37

El baixant de plaça (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de notícies Matí

11:37

Festa a la ràdio (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de notícies Matí

11:37

BAND a PART (REPOSICIÓ)

11:30

Servei de notícies Matí

11:37

Planeta divers (REPOSICIÓ)

   
12:00  

12:30

Burman flaix 2.0 (REPOSICIÓ)

12:30

So de calaix (REPOSICIÓ)

12:30

L'altra cara de la música (REPOSICIÓ)

12:30

Sopa d'estrelles (REPOSICIÓ)

   
13:00  

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

13:30

Informatiu del migdia

   
14:00      
15:00      
16:00      
17:00  

17:00

Servei de notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de notícies Tarda

17:07

Musical Express

17:00

Servei de notícies Tarda

17:07

Musical Express

   
18:00  

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

18:30

Informatiu de la tarda

   
19:00  

19:00

Pantalla desplegable (REPOSICIÓ)

19:00

Matí de ressaka (REP)

19:00

Primeres impressions (REP)

   
20:00  

20:00

L'altra cara de la música

20:00

Sopa d'estrelles

20:00

La puta Ramona

   
21:00  

21:00

So de calaix

21:00

BAND a PART

21:00

Planeta divers

   
22:00  

22:00

Informatiu nit

22:00

Informatiu nit

22:00

Informatiu nit

   
23:00      

Programes

Programes que queden per emetre

Dissabte de 13:00 a 14:00 i diumenge d'11:00 a 12:00 (reposició)

Divendres de 21h a 22h i dilluns de 11:20 a 12:30 (reposició)

Diumenges de 10:00 a 11:00